INTEGRA | Tıbbi Görüntüleme Merkezi
ana sayfa :: iletişim :: english      

 
 
  
Kurumsal Felsefe


İnsan sağlığına verdiği değeri sunduğu hizmetin kalitesiyle göstermeyi ilke edinen İntegra'nın felsefesi, hastaların hızlı şekilde tetkiklerini yapmalarını sağlamaktır. Bunun için alanlarında tecrübeli personelimiz tüm gün boyunca sizlere hizmet vermektedir. Hasta danışmanı arkadaşlarımızın yardımıyla bütün işlem ve süreçleriniz kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Erken ve doğru tanı, tedavi sürecindeki başarının temelidir. Bunu sağlamanın formülü, teknoloji ve bilgiyi etkin biçimde bir araya getirmekten geçmektedir. Bunun için merkezimizde ki cihazlar, her sene güncellenerek, alanlarında uzman değerli hekimlerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Hastanın teşhis ve tedavi sürecinin sağlıklı biçimde gerçekleştirilebilmesi için, alanında uzman değerli hekimlerimiz tüm tetkik süreci boyunca birebir hastanın başındadır ve her aşamayı tek tek incelemektedir. Böylelikle bulgular alanında uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirilmektedir.

İntegra, Digital Röntgen, MR, PET/BT ve Bilgisayarlı Tomografi cihazlarını aynı merkezde toplamıştır. Böylelikle görüntüleme sistemlerini aynı merkezde bulundurarak, farklı tetkiklerin hızla ve tek elden gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Bu da hastalarımıza işlem takibinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kurum olarak vizyonumuz, dünyadaki gelişmeleri takip ederek tıp alanındaki yenilikleri süratle benimsemektir. Bunun için doktorlarımız ve teknisyenlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda kongre ve seminere katılmakta ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.